Üldtingimused ja kasutamine

Sangla.ee müüb Sangla Juveelisalong OÜ-le kuuluvaid tooteid. Müüja andmed: Sangla Juveelisalong OÜ, registriaadressiga Kullassepa 7, Tallinn, 10146. Reg. kood 10079132.

Hinnad

Kõik e-poes olevad hinnad on kuvatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. E-poes olevad hinnad võivad erineda kaupluses müüdavate toodete hindadest.

OÜ Sangla Juveelisalongil on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teie poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub OÜ Sangla Juveelisalong tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tooted

Sangla.ee lehel kuvatavad Tooted on reeglina laos olemas. Nimetatud Toodete saadavust ei tagata, kuna need võivad ajutiselt laost puududa ja neid tuleb valmistada. Toodetest kuvatavad fotod on illustratiivse tähendusega ning võivad tahtmatult vähesel määral erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

Kuidas esitada päringut Sangla.ee lehel

Minge lehele “Tooted” ning valige menüüst sobiv kategooria. Kui leiate sobiva toote, klikkige nupul “Esita päring”. Peale toote lisamist päringukorvi võite e-poest veel teisi tooteid juurde valida. Kui olete toodete valimise lõpetanud, saate siseneda päringukorvi klikkides lehe ülemisse parempoolsesse serva lausele “Küsi saadavust”. Sisenenud päringukorvi, vaadake üle sinna lisatud tooted, täitke küsitud väljad ning klikkige nupul “Saada”.

Sangla Juveelisalongi töötaja vastab Teie päringule esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui seitsme (7) tööpäeva jooksul.

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

OÜ Sangla Juveelisalong vastutab e-poes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie klienditeeninduse poole edasiste juhiste saamiseks.

Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest makse sooritamist, kuid enne toodete postitamist, oma tellimus tühistada. Teavitada viivitamatult sanglasalong@gmail.com vastavasisulises avalduses. Raha tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 7 tööpäeva jooksul peale avalduse laekumist.

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi kliendi pangakontole reeglina 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Sangla Juveelisalongi poolt, kuid mitte hiljem seadusese ette nähtud ajast.

Juhul, kui soovite tagastatavat kaupa vahetada mõne mu toote vastu, siis saatke meile vastava sisuga e-kiri aadressil sanglasalong@gmail.com

Kui tagastatav kaup on viga saanud Kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Sangla Juveelisalong endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

NB! Järgnevad tingimused kehtivad ainult e-poest ostetud kaupadele.

Klienditugi

Klienditoe telefon on (+372) 644 2313 (vastab E-R 10.00-18.00; L – 11.00- 16.00) ja e-posti aadress: sanglasalong@gmail.com

ISIKUANDMED JA PRIVAATSUS

Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.